Teknolojideki destekçiniz

Ücretsiz PUBG ve FORTNITE karışımı APEX LEGEND !

0 2.702
Yayınlandıktan 3 gün sonra 10 milyon,1 hafta sonra 25 milyon oyuncuya ulaşan APEX Lengends oyunu benzeri türü olan PUBG ve FORTNITE oyununu da geride bırakmış durumda.

 

APEX Legends,Fortnite ve Overwatch karışımı bir oyun olmakla beraber 3 kişilik takımlar halinde,oyun içerisinde çeşitli özelliklere sahip karakter seçimi yapılarak oyunculara farklı bir oynanış tarzı sunuyor.

 

Battle Royale tarzına yeni bir şekillendirme getiren APEX Legends oldukça eğlenceli ve arkadaşlarınızla beraber tadından yenmez bir oyuna benziyor.Ve üstelik oynaması da ücretsiz !
Oyun içerisinde toplamda 19 silah var.Her silahın kendine has özellikleri bulunuyor.Bunun yanında birbirinden farklı özelliklere sahip 3 karakter seçimi de sunuluyor.Tabi bu silah ve karakter sayıları oyuna sonradan gelebilecek güncellemelerle de değişebilir.
Oyun,ilk çıktığı haftada bir çok problemi de içerisinde barındırıyordu.Ancak geliştiricileri tarafından çok kısa bir sürede sorunlarından kurtuldu.Oyuna yeni gelen güncellemeler ile beraber oynayış kolaylığı,hata ve sorunların çözümlenmesi,oyun içi dengelemeler yapıldı.Bütün bunların yanında hileciler,hile yapmaya çalışanlara karşı fırsat vermeyip çok kısa bir sürede 16 bin hile yapan oyuncu cezalandırıldı.Böylece APEX Legends oyuncularından da güvenini kazanmış oldu.

 

TANITIM VİDEOSU:

 

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

Çalıştırılabilmesi için:

 

İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 (64 Bit)
CPU: Intel Core i3-6300 3.8 GHz  / AMD FX-4350 4.2 GHz 4 çekirdekli işlemci
RAM: 6 GB
EKRAN KARTI:  NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730
EKRAN KARTI RAM: 1 GB
DEPOLAMA: 22 GB

 

Sorunsuz oynanabilir durumda olması için:

İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 (64 Bit)
CPU: İntel i7-3570K
RAM: 8 GB
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
EKRAN KARTI RAM: 8 GB
DEPOLAMA: 22 GB

 

 

Siz ne düşünüyorsunuz?