Teknolojideki destekçiniz

Half-Life 3’ün çıkacağı söylendi

0 1.202

Bu zamana kadar çıkan birçok oyun oldu.Kimileri sevildi kimileri sevilmedi.Ancak bu oyunlardan bir tanesi oyuncuların gözdesi oldu.19 Kasım 1998 çıkış tarihli Half-Life,oyuncularını yıllarca bekletti.

Half-Life,Half-Life 2 ve Episode ile devam eden hikaye,oyuncular tarafından çok sevilmesine rağmen yarıda kaldı.Bu durum oyuncuların hep kursağında kaldı ve Half-Life 3’ün çıkmasını beklediler.Ancak çok uzun bir zamandan beri Half-Life 3 hakkında en ufak bir bilgi sahibi olamadılar.

Half-Life 2 oyununun bölüm yazarı olan Erik Wolpaw ekipten çıkması gibi bir durum yaşanmıştı.Ardından Erik’in ekibe geri dönmesi üzerine birçok oyuncunun aklına “Half-Life 3 çıkacak mı ?” düşüncesi geldi.

Half-Life oyunu hayranının “Ölmeden önce Half-Life 3 çıkacak mı ?” sorusu üzerine “5 yıl daha hayatta kal” cevabının alınması Half-Life 3’ün en geç 2024 tarihinde çıkacağını gösteriyor.

Üstelik Half-Life 3 oyununun hikayesi eski Half-Life yazarı Marc Laidlaw tarafından yayınlandı.Bu hikaye Oyun Gezer dergisinin İhsan Tatari,Eser Güven yazarları tarafından Türkçe diline çevrildi.