Teknolojideki destekçiniz

Fortnite 8. sezon

0 1.234
Bilmeyenler için Fortnite;ücretsiz,100 kişilik,devasa boyutta haritası olan hayatta kalma oyunudur.Gerçekçilikten çok renklere ve eğlenceye önem veren bu oyun geçtiğimiz günlerde 8. sezonuna girmiş bulunmaktadır.

 

8.SEZON VE YENİLİKLERİ

Bu sezon Sevgi paylaştıkça çoğalır etkinliğindeki herkese açık 13 Son Şans görevlerini başarıyla tamamlayan oyunculara 8. Sezon savaş bileti ücretsiz olarak verilecek.

Savaş biletlerinin seviyesi yükseldikçe 100 adet yeni içeriğe sahip olacaksınız.Ayrıca bileti alır almaz Karasakal,Melez yeni ilerleme kıyafetlerine sahip olacaksınız.Birde Savaş Paketi satın alırsanız Engerek kıyafetine de sahip olacaksınız.İlerlemeleri tamamladıkça daha fazla kaplamalar,sadık dostlara ve ifadelere  sahip olacaksınız.İlerleme kaydederek kazandığınız içerikler sezon bitse bile hesabınızda kalıcı olarak duracaktır.

Ayrıca bu sezon gelen yeniliklerden biride Grup Yardımı özelliğidir.Günlük,haftalık bir görev seçimi yaparak o görevi arkadaşlarınızla beraber tamamlamaya çalışabilir ve görevin tamamlanması için arkadaşlarınızdan yardım talep edebilirsiniz.Bu arada 8. Sezon savaş biletleri hemen yalnızca 950 V-Papel’e alabilirsiniz.

 

YENİ TEMA

Yeni tema Tropik Orman Tapınağı yayınlandı.

 

DÜNYAYI KURTAR

Artık Dünyayı Kurtar,içerisinde kişileştirme yapabileceğiniz bir özellik bulunduruyor.Oyun içerisinde kendi tarzınızı oluşturarak efsane bir kadro ile takım oluşturabilirsiniz.

Ayrıca yeni gelen 8 görev ile farklı karakterler açabilir ve yepyeni özellikler edinebilirsiniz.

 

DİĞER YENİLİKLER

🔺 Yeni gelen Korsan Topu içeriği…

 

 ✅ Uçuruyor
✅ Başarılı bir atış ile 100 (çarpan hedefe) ve 50 (hedef dışında kalan menzile) hasar veriyor
✅ Haritanın belirli kısımlarında bulunuyor.
✅ Silah dışında kullanılması mümkün
✅ Hızlı bir şekilde yapı yıkma

 

gibi özellikler bulunduruyor.

 

🔺 Oyunun arka planı değişti

🔺 Ayrıca haritaya yeni mekanlarda eklenmiş durumda.Oyuna giriş yapıp haritaya eklenen volkana bir göz atmanızda fayda var.

🔺 Harita üzerinde yapılan işaretleme sesi değişti.Ve menzil göstergesi eklendi.

🔺 Harita içerisinde yeni binalar ve mekanlar eklendi.(Gemi gibi…)

🔺 Grafiklerde ufak bir değişiklik yapıldı.Bitki örtüsünde hafif bir değişiklik yapıldı.

 

KAYNAK: https://www.epicgames.com/fortnite/tr/