Teknolojideki destekçiniz

iPhone 11 ve 3 kamera

0 1.219
iPhone 11 telefonunun 3 kameralı olacağı ve bu kameraların Mate 20 benzeri bir kamera modülü olduğu açıklandı.İnternette sızdırılan görüntülerde iPhone 11 kamerasının oldukça büyük bir kare içerisinde çaprazlama şekilde yerleştirildiği ve köşelerde sensörlerin var olacağı doğrulandı.
Ayrıca her ortamda oldukça başarılı çekim yapan iPhone XS kamerasından daha da kaliteli olan iPhone 11 kamerası,su altında da başarılı fotoğraflar çekileceği iddia ediliyor.

Ayrıca yeni model iPhone için Ming-Chi Kuo‘nun söylediklerine göre,geliştirilen kablosuz şarj teknolojisi sayesinde Apple Watch ve AirPord cihazları,arkasına konularak şarj edebilme özelliğine kavuşacak.

Ve yine Apple hakkında başarılı tahminler yapmış olan Ming-Chi Kuo yeni model hakkında;şarj adaptörünün USB Type-C girişli,cihaza ait olan kablonun USB Type-C olacağını ve bu sayede Apple,18W ile hızlı şarj olabilme özelliğini sunabileceğini tahmin ediyor.Ancak bu tahminin düşük bir ihtimal taşıdığını söylüyor.

OLED ekran teknolojisi eskiden yüksek fiyatla satışa sunulan bazı cihazlarda bulunurken artık orta kalitedeki cihazlarda da bulunmaktadır.

PhoneArena tarafından sunulan iOS 13 ile çalışan iPhone 11 karanlık modunun,neredeyse 0 çentikli tasarımının görüntülerini paylaştı.İşte o görüntüler…

 

İPHONE 11 GÖRÜNTÜLERİ

 

KAYNAK: https://www.phonearena.com/

 

İPHONE 11 HAKKINDA BÜTÜN BİLGİLER

İphone 11 hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş durumda değildir.Ancak Apple şirketi hakkında çok başarılı tahmin yapan ve bu işte oldukça başarılı olan insanların tahminlerine göre İphone 11 cihazına ait olan özellikleri şu şekilde listeledik…

 

İPHONE 11 BATARYASI

 

Hızlı şarj olabilme özelliğinin yanında iPhone 11 cihazının bataryasının 3491 mAh ile 3560 mAh değerlerinde bir kapasite sunulacağı yapılan tahminler arasında.

 

İPHONE 11 ÖZELLİKLERİ

 

Yapılan açıklamalara göre İphone 11
4GB RAM,6 çekirdekli işlemci gibi teknik özelliklere sahip olacağı ve bunun yanında 5.8 ile 6.5 inç OLED ekranına sahip olacağı,paslanmaz çelik gövdeli bir tasarıma sahip olacağı ve bütün bunların yanında daha da hızlandırılmış mobil veri ile çift sim kart özelliğine sahip olacağı tahmin edilmektedir.

 

İPHONE 11 FİYATI

 

Cihazın 1000 ile 1600 dolar arasında bir satış fiyatına sahip olacağı tahmin edilmektedir.Ancak bu fiyat Apple şirketine ait satış oranının düşmesi sonucu düşürülebileceği tahmin edilmektedir.