Teknolojideki destekçiniz

PUBG Lite kurulumu ve sistem gereksinimleri

1.707

PUBG Lite oyunu yayınlandı.Steam platformunda bulunan PUBG oyununa göre çok daha düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan PUBG Lite,oyuncuların beklediği performansı sunuyor ve istenilen FPS değerlerini elde etmenizi sağlıyor.

Steam platformu üzerinden satılan PUBG oyunu,çok kısa sürede tutuldu ve binlerce oyuncu tarafından sevildi.Ancak oyunun grafikleri çok yüksek sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyordu.Bu durumda PUBG oyuncularının çok büyük bir kısmını olumsuz etkiliyordu.Oyunun normal bir şekilde oynanabilmesi ve uygun FPS değerlerinin alınması için,olması gerekenden daha yüksek performans gösteren bilgisayarlara ihtiyaç duyuluyordu.

Bütün bunların üzerine Tencent şirketi,düşük performanslı donanımlara sahip bilgisayarlarında çalıştırabileceği ve kasma,donma ve benzeri sorunlar yaşanmadan oynanabilen PUBG Lite için kolları sıvadı.

Tencent şirketi geliştirdiği PUBG Lite oyunu ile amacına ulaşıp oyuncuların isteğini güzel bir şekilde karşıladı.PUBG Lite oyunu,amaçlandığı üzere düşük sistem gereksinimi isteyen ve oyun içi FPS değeri,düşük performanslı cihazlarda bile orta ve üst seviyelerde seyir eden bir oyun olmayı başardı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mobile PUBG’nin bilgisayarda kasma sorunu

 

 

EN DÜŞÜK SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • EKRAN KARTI: İntel HD Graphics 4000
  • İŞLEMCİ: İntel Core İ3 (2.4 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 (64 Bit)
  • DEPOLAMA: 4 GB

 

PUBG LİTE NASIL KURULUR ?

 

1.ADIM: PUBG Lite oyununun web sitesinden kurulum dosyasını indirmemiz gerekiyor.

 

PUBG Lite sitesine gitmek için buraya tıklayın

 

PUBG Lite kurulum dosyasını indirmek için buraya tıklayın

 

2.ADIM: İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınıza yükleyin.

3.ADIM: Kurulum tamamlandıktan sonra PUBG yada Facebook hesabı ile sisteme giriş yapmanız istenecektir.Sisteme giriş yapmak için Facebook hesabınızı kullanın yada yeni bir PUBG hesabı oluşturun. (Facebook hesabı önerilir.)

 

 

4.ADIM: Sisteme Facebook (yada PUBG) hesabı ile giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen pencerede YÜKLE butonuna tıklayın ve bekleyin…

5.ADIM: Yükleme tamamlandıktan sonra BAŞLAT butonuna tıklayın.

✔️PUBG Lite kurulumu tamamlanmış oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.