27 Aralık 2019

author photo

BİM mağazalarında satılan HP H2800 ürünü sıradan kullanıcılar için satışa çıkarılmaktadır.Ürünün ses kalitesi oldukça iyi durumda.Aynı zamanda malzeme kalitesi de son derece iyi.Kulakların temas ettiği bölümle baş kısmına temas eden kısım son derece konforlu yapıya sahip.

Kulaklığı telefonda kullandığınız zaman gelen aramalara cevap verebilir ve aynı şekilde gelen aramaları sonlandırabilirsiniz.Hem dizüstü hem masaüstü bilgisayarlarda kullanılmaya son derece uygun bir ürün olan HP H2800,benzer şekilde telefonlarda da günlük yaşam içerisinde de rahatça kullanılabilir.

İnce,hafif ve katlanabilir yapısıyla taşıması ve muhafaza edilmesi son derece kolay.Konforlu yapısı sebebiyle kullanıcısını uzun süreli kullanımda rahatsız etmemektedir.Düz kablo sebebiyle kırılmalara,bükülmelere ve bozulmalara karşı oldukça dayanıklı.

Burada diğer sitelerin yaptığı gibi ürünün ilk kullanımının ardından inceleme yayını yapılmamaktadır.Ürün yeteri kadar uzun bir süre kullanıldıktan sonra gerçekçi ve tarafsız bir şekilde değerlendirilmektedir.Herhangi bir ürün ile sponsorluk bağlantısı bulunmamaktadır.Bu yüzden inceleme yayınlarımız hiç bir ürünün kusurunu örtbas etmemektedir.

Bu ürün 6 ay boyunca kullanılmış ve inceleme yayını oluşturulmuştur.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

✔️ Malzeme kalitesi iyi.
✔️ Fiziksel darbelere karşı dayanıklı.
✔️ Kulak için konforlu bir yapıya sahip.
❌ Ses yalıtımı çok iyi değil,dışarıya ses veriyor.
✔️ Dışarıdan ses girişini engelliyor.
✔️ Ses deneyimi iyi.
✔️ Kullanışlı.
✔️ Bas deneyimi fiyatına göre iyi.
✔️ Dayanıklı.

FİYAT: 70 TL
DEĞERLENDİRME:⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐☆

EK NOT: Yok.

ÜRÜN GÖRÜNTÜLERİ:İNCELEME VİDEOSU:

YORUM YAP 0 Yorum

Lütfen saygılı,seviyeli ve uygun bir dille yorum yapalım.
İfadelerİfadeler

Sonraki yayın Sonraki
Önceki yayın Önceki