Teknolojideki destekçiniz

Uygun fiyatlı QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 kulaklık

0 234
75%
Oldukça iyi

Ünlü olmayan üstün teknoloji

Birçok bilindik markanın yanında ismini fazla duyurmayı beceremedi. Ancak QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 kulaklığı, kullanıcısından tam puan alacak uygun fiyatlı bir ürün olarak görüyoruz.

  • Ses kalitesi
  • Konfor
  • Ses yalıtımı
  • Fiyat

Hem kaliteli olsun, hem konforlu hem de ucuz olsun diye düşünüyorsanız pek te bilinmeyen bir marka ile tanışmalısınız.  QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 Kulaklık uygun fiyatı ile insanlar ile buluşuyor.

Kanal içi kulaklık olmasından dolayı ses kalitesi oldukça yeterlidir. Aynı zamanda silikonlu olmasından dolayı kulağı rahatsız etmemektedir. Bununla beraber kulakta durması için kancalar ile desteklenmektedir. Böylece kancalar sayesinde kanal içi kulaklık kulağında durmayanlar için bu sorun ortadan kalkıyor.

QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1

Bluetooth özelliği ile etraftaki cihazlar ile hızla bağlantı sağlamaktadır. Piyasa fiyatı 120 TL civarı olan bu ürün, kutusu ile de kalitesini hissettirmektedir. Şık bir kutu tasarımı ile kullanıcıyı daha ilk aşamada mutlu etmeyi başarıyor. Hem bilgisayara hem de telefona aynı anda bağlanabilmekte. Ancak iki ses arasında değişimde tekleme ve parazit duyulabilir. Bu yüzden tek cihazda kullanılması önerilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

General Mobile’dan uygun fiyatlı GM Pods !

 

QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 kulaklığın özellikleri

Batarya süresi yaklaşık olarak 8 saat boyunca idare etmektedir. Gerek müzik çalsın, gerekse sadece açık olsun. Her iki durumda da batarya 8 saat kadar bir süre veriyor ve yaklaşık olarak 1 saat içerisinde tekrardan şarj edilebiliyorlar. Şarj esnasında bağlantı kesilmektedir. Bu şekilde kulaklık kullanımı engelleyerek kendi batarya sağlığını korumuş oluyor.

QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 Kulaklık bir doğru üzerinde 4 metre kadar uzaklıkta bağlantıya devam edebiliyor. Ancak kulaklık ile cihaz arasında cisimlerin olması bağlantıyı ciddi derecede etkilemektedir. Sağ kulaklık iki el ile kapatılırsa bağlantı kesilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Huawei FreeBuds 3 bluetooth kulaklık incelemesi

Kulaklık merkezi sağ kulaklıktır. Soldaki kulaklık ise bir bağlantı kablosu ile bağlanmaktadır. Cihazın Bluetooth özelliği ve bataryası sağ kulaklık içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda cihazın açma kapatma tuşu ve ses verip kısma tuşu da sağ tarafta bulunmaktadır.

QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1

QCY QY11 Kablosuz Bluetooth V4.1 Kulaklık tamamen kablosuz bir kulaklık değildir. Sağ ve sol kulaklık arasında bir omuzdan bir omuza kadar uzunlukla bir kablo ile bağlıdır. Böylece her iki kulaklığı da şarj etmek gerekmediği gibi kulaklıkların kaybolmasının da önüne geçiliyor.

Kulaklıklar kulağı ağrıtmadığı gibi kaliteli ve sağlam bir ses kalitesini de beraberinde getiriyor. Ayrıca tasarımı ile oldukça şık duruyor ve kulaktan düşmüyor.

Eğer rahat kullanım, kaliteli ses ve düzgün bass, Bluetooth kulaklık ve uygun fiyat arıyorsanız bu kulaklık tercih edebileceğiniz bir ürün.