Teknolojideki destekçiniz

iPhone 12 modelleri ve fiyatları

0 1.207

2020 yılı içerisinde tanıtımının yapılması beklenen iPhone 12, birçok kişi tarafından merak ediliyor. iPhone 12 modelleri ve fiyatları hakkında kesin olmasa da doğruluk payı %100 oranına yakın bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 5G desteğiyle gelecek olan iPhone 12 fiyatları iPhone 11’e göre daha düşük olacak.

Apple şirketinin yenilikleri hakkında oldukça başarılı tahminler yapan Jon Prosser yeni şeyler söyledi. Eylül ayı içerisinde duyurulması beklenen iPhone 12’nin fiyatları sızdırıldı. Jon, daha önceki zamanlarda da iPhone SE’nin özellikleri, fiyatları ve çıkış tarihlerini bildirmişti. Söyledikleri de bir bir gerçekleşmişti. iPhone 12 hakkında burada paylaştığımız bilgilerde yine aynı kaynak üzerinden sizlerle paylaşılmaktadır.

[ iOS işletim sisteminin yeni sürümü ve giderilen hatalar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın ]

 

iPhone 12 modelleri ve fiyatları

iPhone 12 modelleri ve fiyatları

Konuyu fazla uzatmadan merak edilen en önemli bilgileri sizlerle paylaşalım. iPhone 12 modelleri ve fiyatları ne olacak ? Bütün modeller OLED panele ve 5G bağlantısına sahip olacak. Aynı zamanda yıl içerisinde Apple tarafından dört farklı iPhone modeli sunulacak. iPhone 12 modellerinin fiyatlarıysa şu şekilde olacak;

  • 5.4 inç ekranlı iPhone 12 [ 649$ ]
  • 6.1 inç ekranlı iPhone 12 [ 749$ ]
  • 6.1 inç ekranlı iPhone 12 Pro [ 999$ ]
  • 6.7 inç ekranlı iPhone 12 Pro Max [ 1099$ ]

Ek olarak 6.1 inç ekran boyutuna sahip olan iPhone 12, geçen sene içerisinde duyurulan iPhone 11 modelinin devamı olurken bu yıl içerisinde iPhone model serisine daha düşük ekran boyutlarına sahip yeni modeller dahil edilecek. Aynı zamanda iPhone 12 Pro Max modeli (yada eşdeğeri) 0.2 daha geniş ekran boyutuna sahip olacak.

Apple şirketi, fiyatlandırma politikası yüzünden en büyük rakibi olan Android platformuna karşı çok ciddi tavizler vermişti. Her ne kadar işletim sistemi, kendine has tarzı ve kalitesiyle kullanıcılarını memnun eden iPhone modelleri, fiyatları yüzünden hayal kırıklığına sebep oluyordu. Ancak önümüzdeki günlerde yeni model iPhone cihazları için yapılan yenilikler, çeşitliliğin arttırılması ve fiyat politikası üstünlük sağlayabilir. Apple, piyasa içerisinde kullanıcılar tarafından oldukça iyi geri dönüşler alabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı aşağıdaki “Yorum yap” bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Apple şirketinin sitesine gitmek için buraya tıklayın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku