Teknolojideki destekçiniz

WEBDE DESTEK yeni ekip arkadaşları arıyor !

0 160

2019 yılının Şubat ayında Blogger platformuyla amatör bir şekilde hizmet vermeye başlayan WEBDE DESTEK, 26 Mart 2020 tarihinde kendine has webdedestek.com alan adresine sahip oldu. 15 Haziran 2020 tarihine gelindiğinde Blogger platformundan taşınan web sitemiz sizler için daha profesyonel hizmet vermek uğruna geliştirildi.

Google arama motorunda her geçen gün daha fazla yer kaplayan ve her geçen gün gösterim sayısıyla tıklanma oranını arttıran WEBDE DESTEK, aynı zamanda geniş kapsamlı içerikleri sizlere ücretsiz bir şekilde ulaştırıyor.

Bu yüzden daha fazla kişiye erişmek için yepyeni bir ekip kurmak istiyoruz. Sizde ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz ? Şimdilik 2 yada 3 kişinin daha ekibimize katılmasını istiyoruz. İster ekibimizin bir parçası olarak bizimle beraber çalışabilir isterseniz sadece üye olarak serbest bir şekilde çalışan gönüllü yazarlık yapabilirsiniz.

 

Gönüllü yazarlardan ve içerik üreticilerinden beklenen özellikler

  • Genç, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu,
  • Tercihen yönetim bilişim sistemleri, yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve yazılım ile bilgisayar bölümlerinde okuyan yada mezun olmuş,
  • İmla kurallarına dikkat eden. Tek bildiği noktalama işareti “nokta” olmayan,
  • Giriş yada ortalama seviyede İngilizce diline hakim,
  • Araştırmayı, paylaşmayı ve yazı yazmayı seven,
  • Teknoloji, yazılım, bilgisayar, donanım ve sitemizde var olan kategori yada kategorilere ilgi duyan, bu konuda sıkça araştırma yapmaktan zevk alan, tek bir kaynakla sabit kalmayan, tüm internet dünyasını avucunun içi gibi bilen, güvenilir, güncel ve özgün tüm kaynaklarını takip edebilen ve bundan yorulmayan, yabancı kaynakları özetleyerek Türkçe diline çevirebilen,
  • Öğrenmeye aç, uyuşuk olmayan,

Son derece serbest zaman diliminde çalışabilecek bireylere ihtiyacımız var. Eğer sende “aha bu benim, resmen beni tarif etti.” diyorsan hemen başvur !

 

Başvuru yapmak için öncelikle siteye üye olun. Ardından buraya tıklayarak başvuru forumunu doldurun.

(Siteye üye olmak 90 saniye, başvuru formunu doldurmaksa 60 saniye sürüyor.)

Eğer ekibimize katılmayı düşünüyorsanız lütfen Muvafakatname şartlarını dikkatlice okuyunuz.

 

 

Buranın sistemi nasıl ?

Sistemimiz gönüllü yazarlık adı altında kişilerin emekleriyle tek taraflı kazanç sağlayan bir sistem değildir. Yada üyelerin daha fazla içerik girmesi için teşvik edici mesajlar gönderip, rütbeli sistem kuran ve üyelerin tüm emeklerini karşılıksız sömürüp kar kapan bir sistemde değildir. Web sitemizin düzeni hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız var olan sistemimizi özetleyerek burada paylaştık.

 

Üye

Sitemize üye olanlar öncelikle “Üye” olarak nitelendirilir. Üyeler, Topluluk sayfasında konu açabilir ve konu içerisindeki tartışmalara dahil olabilir.

 

İçerik üreticisi

Üyeler başvuru formunu doldurarak “İçerik Üreticisi” olmayı tercih edebilirler. Eğer yeterli doluluk oranına ulaşmadıysak başvurunuz gerekli koşulların karşılanması durumda hemencicik onaylanır. İçerik üreticileri, sipariş alarak sitemizde istenilen konuda istenilen kelime sayısında içerik üretebilirler. İçeriğin her 100 kelimesi başına belirli bir ücret elde ederler. Aynı zamanda yayımlanan içeriklerinin Google arama motorundaki başarısına göre prim ücretine sahip olurlar.

 

Gönüllü yazar

Gönüllü yazarlarda sitemize içerik üreticisi olarak katılırlar. Bu kişiler, talepte bulunarak istedikleri konu hakkında içerik üretebilirler. Aynı zamanda gönüllü yazarlara da (içerik üreticilerine de ) sipariş verip ücretini ödeyerek içerik talep etme durumumuz bulunmaktadır.

 

Yazar

İçerik üreticileri, gerekli koşulları sağlayabiliyorsa sitemizde “Yazar” seviyesine yükseltilir. Yazarlar, sipariş üzerine içerik üretebilir yada site kategorisiyle uyumlu, kendisinin belirlediği bir konu hakkında içerik oluşturabilirler. Yazarlar düzenli olarak sitemizde içerik oluştururlar. Aynı zamanda 100 kelime başına kazandıkları ve prim olarak kazandıkları ücretin yanında içeriklerinin elde ettiği reklam gelirinden de komisyon elde ederler.

 

Editör

Yazarlar gerekli koşulları sağlayabiliyorsa sitemizde “Editör” seviyesine yükseltilir. Editörler, yazarların yaptığı aynı işlemleri yapar. Ek olarak sosyal medya hesaplarımızda aktif olarak rol oynarlar. İnstagram, Twitter mecralarında içerik paylaşımında bulunurlar. Youtube platformunda aktif olarak video içeriklerinde yer alırlar. Video içeriklerinin düzenlenmesinde etkin olarak çalışırlar. Tüm bu görevler editörün beceresi ve isteği yönünde planlanır. Aynı şekilde rol aldıkları görevlerde elde edilen kazançtan komisyon alırlar. İçeriklerinde yayımlanan reklamlardan elde edilen gelirin çoğu editörlere verilir. Bu içeriklerden web sitemiz düşük oranlarda komisyon alır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku