Teknolojideki destekçiniz

Playstation Plus Aralık 2020 oyunları duyuruldu

1.130

Playstation Plus Aralık 2020 oyunları belli oldu. PS5 oyun konsolunun ülkemizde satışa çıkarılmasının ardından oyun konsolu pazarında ciddi bir ivme yakalandı. PS5’in stoklarda tükenmesi ve Japon şirketinin bu konu hakkındaki ilginç açıklamalarda bulunması sonucunda oyuncular bir hayli hayal kırıklığına uğramıştı.

Ancak tüm bu kargaşa içerisinde PlayStation Plus aboneleri unutulmadı tabi. Yapılan açıklamalarla birlikte Plus abonelerinin önümüzdeki ay içerisinde sahip olabilecekleri ücretsiz oyunlar açıklandı.

 

Playstation Plus Aralık 2020 oyunları

Sony şirketi tarafından hazırlanmış olan listedeki oyunlar 1 Aralık 2020 ile 4 Ocak 2021 tarihleri arasında indirilebilecek. Bu liste içerisindeki ücretsiz oyunlarsa hem PS4 hem de PS5 oyun konsollarında oynanabilecek. Yayımlanmış olan ücretsiz oyun listesinde yer alanlarsa Just Cause 4, Rocket Arena ve Worms Rumble olarak seçiliyor.

Aynı zamanda Sony 19 Aralık ve 20 Aralık tarihlerinde çevrim içi ve çoklu oyunculu bir etkinliğin düzenleneceğini ve bu etkinliğin tamamen ücretsiz olacağını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.