Reklam ver


Markanızı,işletmenizi,isminizi,sosyal medya hesabınızı yada size ait herhangi bir içeriği tanıtmak,hedef kitleye sunmak ve daha fazla kullanıcıyla etkileşime geçmek için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok.Sitemizde reklam yayımlayarak uygun fiyata binlerce kişiye erişin.

NEDEN WEBDE DESTEK ?

Web sitemiz,genç kesimden bireylerin özgürce yazabildiği,kendi özgün içeriğini üreten ve çıkar ilişkisinden çok kazan/kazan ilişkisini benimseyen bir sitedir.Daha çok sadık okuyucular tarafından ziyaret edilen sitemizin yerel Alexa sıralaması 50.000 sıralamasında seyretmektedir.

Sizin için sitemizin bazı istatistikleri...

28.05.2020 tarihli Alexa raporu:


Banner reklam vermek,tanıtım yayını oluşturmak,İnstagram reklamları için bizimle İLETİŞİM sayfasından yada bu sayfanın en altındaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Aklınızda başka reklam fikirleri varsa bunu bizimle yine iletişim sayfasında yada bu sayfanın en altındaki formda paylaşabilirsiniz.

BANNER REKLAM SEÇENEKLERİ


728x90 Reklam alanı 
- Üst panel (Head)

- 728x90 reklam birimi,isim ve marka tanıtımı için en iyisidir.

- Bu reklam birimi,ziyaretçilerin dikkatini çekebilecek en elverişli yere konumlandırılmıştır.

- Bu reklam biriminde JPG,JPEG,PNG uzantılı görsel yada GIF uzantılı animasyon materyalleri kullanılır.

- Bu reklam birimi,reklam engelleyici eklentiler tarafından engellenebilir.

- Ziyaretçilerin kandırılmaması ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için reklam vermeden önce doğrulama gerektirir.

ÖRNEK:


300x300 Reklam alanı 
- Yan Panel (Sağ kenar çubuğu)

- 300x300 reklam alanı,markanızı duyurmak ve hedef kitleye ulaşmak için son derece ideal bir reklam birimidir.

- Uygulama tanıtımı ve indirme linki paylaşımı için oldukça elverişli bir reklam birimidir.Burada size ait olan bir uygulamanın reklamını yayımlayabilirsiniz.

- Bu reklam biriminde JPG,JPEG,PNG uzantılı görsel materyaller kullanılır.

- Bu reklam birimi,reklam engelleyici eklentiler tarafından engellenmez.

- Ziyaretçilerin kandırılmaması ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için reklam vermeden önce doğrulama gerektirir.

ÖRNEK:


300x600 Reklam alanı 
- Yan Panel (Sağ kenar çubuğu)

- Bu reklam birimi en etkili "ilan" reklam birimidir.Siteyi ziyaret edenler bütün reklam birimlerini görür.Ancak 300x600 reklam alanı,diğer bütün reklamlara göre çok daha fazla dikkat çeker.Bu yüzden bu reklam birimiyle hedef kitleye tanıtılan marka daha fazla dikkat çekmektedir.

- Bu reklam birimi Youtube,İnstagram ve diğer sosyal medya hesaplarının tanıtımı için elverişlidir.Aynı zamanda ürün gösterme,marka tanıtma,kampanya bildirimi için son derece kullanışlıdır.Özellikle Youtube platformunda video içerik üretenler için abone sayısı ve görüntülenme sayısını arttırma konusunda birebirdir.Bu reklam birimini Youtube kanalının reklamını yapmak isteyenler için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

- Bu reklam biriminde JPG,JPEG,PNG uzantılı görsel materyaller kullanılır.

- Bu reklam birimi,reklam engelleyici eklentiler tarafından engellenmez.

- Ziyaretçilerin kandırılmaması ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için reklam vermeden önce doğrulama gerektirir.


ÖRNEK:

Tanıtım yayını
- Site içeriği

- Tanıtım yayınları en ideal reklam birimidir.Markanızın tanıtım yayınını oluşturarak detaylı bir şekilde hedef kitlenize sunabilirsiniz.

- Tanıtım yayını sayesinde site içerisinde kalıcı reklam vermiş olursunuz.Bu sayede pasif kazanç sağlarsınız.


- Tanıtım yayını sayesinde anahtar kelimelere sahip olursunuz.Bu sayede Google arama motorunda markanız,herhangi bir arama sorgusu sonucunda listelenebilir.


- Tanıtım yayını yazarken en az 200 kelime kullandığınızdan emin olun.Bu sizin için markanız için faydalı olur.

- WEBDE DESTEK sitesinin kategorileriyle ilgisi olmayan tanıtım yayınları kesinlikle yayımlanmayacaktır.

- Tanıtım yayınında en fazla 3 dış link verebilirsiniz.Google sıralamamızı olumsuz etkileyecek unsurların kullanılmasına izin verilmemektedir.Örneğin link kısaltarak kazanç sağlayan servislerin kullanılmasına müsaade edilmemektedir.

- Tanıtım yayınlarında yapılan yazım yanlışları tarafımızca düzeltilir.Yayın içerisinde çeşitli ekleme,çıkarma ve değiştirme haklarımız bulunmaktadır.Tanıtım yayınınızı gönderirken bu koşulları kabul etmiş olursunuz.

- Tanıtım yayınının nasıl oluşturulacağını bilmiyorsanız tarafımızca sizin adınıza tanıtım yayını oluşturup yayımlayabiliriz.Herhangi bir ek ücret talep edilmez.

- Ziyaretçilerin kandırılmaması ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için reklam vermeden önce doğrulama gerektirir.


ÖRNEK:

👉 Tanıtım yayını örneği görmek için buraya tıklayın

Yayın içi reklam

- Yayın içeriği

- Yayın içi reklamı sayesinde webdedestek.com sitesinde reklamınız ile ilgili herhangi bir yayında markanızı yada isminizi tanıtabilirsiniz.

- Yayın içi reklamı, ulaşılması gereken hedef kitle konusunda son derece başarılı bir reklam birimidir.

- Yayın içi reklamı birimi bir çeşit banner reklam birimidir.Bu reklam biriminde tek materyal kullanılır.Bu materyal JPG,JPEG,PNG uzantısında olmalıdır.

- Örneğin sosyal medya uygulamalarıyla ilgili bir yayında size ait olan sosyal medya uygulamanızı tanıtabilirsiniz.


- Örneğin faydalı içerik üreten bir Youtube kanalız varsa ve reklamını yapmak istiyorsanız bunu sosyal medyayla ilgili yayınlarımızın içerisinde yapabilirsiniz.


- Bu reklam birimi,reklam engelleyici eklentiler tarafından engellenmez.

- Ziyaretçilerin kandırılmaması ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi için reklam vermeden önce doğrulama gerektirir.


ÖRNEK:
Sosyal medya İçeriği 
- İnstagram hikayesi,gönderi eki

BANNER REKLAM YADA TANITIM YAYINIYLA ÜCRETSİZ

- Reklam için İnstagram'ın muazzam gücünü kullanarak daha fazla kişiyle etkileşim sağlayın.

.::. İNSTAGRAM HESABIMIZI ZİYARET EDİN .::.


FİYATLANDIRMA

HİZMET DURUMU: Müsait,reklam verebilirsiniz.

- 728x90 Banner reklam birimi için haftalık ücret 5 TL,aylık ücret 15 TL,üç aylık ücret 30 TL ile fiyatlandırılmaktadır.

- 300x300 Banner reklam birimi için haftalık ücret 10 TL,aylık ücret 30 TL,üç aylık ücret 60 TL ile fiyatlandırılmaktadır.

- 300x600 Banner reklam birimi için haftalık ücret 15 TL,aylık ücret 45 TL,üç aylık ücret 90 TL ile fiyatlandırılmaktadır.

- Yayın içi reklam ücreti yayın başına 20 TL ile ücretlendirilir.Bir yayın içerisinde en fazla bir reklam yapılabilir.Yayın için reklamlar tek ödemeli süresiz reklamlardır.

- Tanıtım yayını 40 TL ile yapılmaktadır.


[ Sosyal medya reklamları herhangi bir reklam birimiyle ücretsizdir. ]

[ Üç aylık reklam yayımlayanlar ücretsiz bir tanıtım yayını yapabilirler. ]

KOŞULLAR

- Haftalık reklam 7 gün,aylık reklam 30 gün,üç aylık reklam yayını 90 gün üzerinden değerlendirilir.
- Reklam yayımlama süresi saat üzerinden değil,gün üzerinden hesaplanır.
- Banner reklam birimleri WEBDE DESTEK sitesinin kendi birimleridir.Google Adsense reklamlarına göre site içerisinde önceliğe sahiptir.
- WEBDE DESTEK'in reklam veren seçme hakkı gizlidir.


SIKÇA SORULAN SORULAR


REKLAMLAR ADBLOCK GİBİ EKLENTİLER TARAFINDAN ENGELLENİYOR MU ?

- Yeni oluşturulan reklam birimlerinden bazıları reklam engelleyiciler tarafından engellenebiliyor.Ancak çoğu reklam birimi,reklam engelleyici eklentilerden etkilenmez.Hangi reklam biriminin engellenip,engellenemeyeceği altlarında belirtilmektedir.

- Burada vereceğiniz reklamlar doğrudan WEBDE DESTEK üzerinden yayımlanır.Aynı zamanda site içerisinde Google Adsense reklamları da yayımlanmaktadır.Eklentiler Google Adsense reklamlarını engelleyebilir.Ancak buradan yayımlanan reklamlar engellenemez.


YAYIMLANAN REKLAM İÇİN AYLIK GÖSTERİM VERİLERİ VE İSTATİSTİĞİ REKLAM VERENE RAPORLANIYOR MU ?

- Reklamların aylık gösterim sayısı,tıklanma sayısı,ülkelere göre tıklanma sayısı,tıklamanın gerçekleştiği kaynak bilgilerini rapor halinde reklam verene sunuluyor.

- Tanıtım yayınlarında 30 gün sonra rapor oluşturulmaya başlanıyor.Reklam veren istediği zaman bizimle iletişime geçerek tanıtım yayınının görüntülenme sayısı öğrenebilir.Ancak tanıtım yayınları site içerisinde kalıcı olarak yayımlanacağı için detaylı bir şekilde rapor oluşturulmaz.


HANGİ TÜR REKLAMLAR YAYIMLANIYOR ?

- Eğer reklam bu sitede yayımlanacaksa siteye uygun olan herhangi bir kategorideki reklam yayımlanır.

-Elektronik cihaz ürünün tanıtımı ve reklamı,sosyal medya hesap tanıtımı ve reklamı,blog veya web sitesi reklamı,uygulama reklamı ve diğer kategoriler bu web sitesi için geçerli reklam kategorileridir.

-Benzer şekilde +18 cinsellik içeren siteler,bahis siteleri ve benzeri kategorideki örnekler içerik bakımından webdedestek.com ile uyuşmadığı için yayımlanmaz.

-Tanıtım yayınları sitenin kategorisiyle uyumlu olmak zorundadır.Tanıtımını yapacağınız marka yada isim,sitenin geneline hitap etmeyen bir şeyse kabul edilemez.


NASIL REKLAM VERECEĞİM ?

-Aşağıdaki e-posta formunda gerekli bilgileri girdikten sonra mesaj bölümünde reklam vereceğiniz isim yada markayı tanıtın.Sizinle iletişime geçelim.

-Eğer yayımlanmasını istediğiniz reklam için her şeyi hazırladıysanız aşağıdaki formun içerisinde bulunan link üzerinden reklam formunu kullanabilirsiniz.


İLETİŞİM

Reklam için her şey hazırsa bu form yerine buraya tıklayarak reklam formunu doldurun.Reklam formu,reklam yayımlama sürecini kısaltmaktadır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar